Jak mě hodnotí moji klienti

I Vy se můžete stát dalším spokojeným klientem.
Stačí mě jen kontaktovat a domluvíme spolu termín schůzky.

S Honzou jsme se setkali na sklonku roku 2019, kdy pro nás začal připravovat plán na refinancování hypotéky na rekonstrukci bytu a její sloučení s několika dalšími, nepříliš výhodnými úvěry. Zároveň pro nás oba navrhl nový smysluplný systém osobního pojištění. Protože změn bylo hodně, potkávali jsme se určitý čas více a musím říct, že jsem měla příležitost ocenit lidskost a osobní přístup, se kterým se naším případem zabýval. Celkovou splátku pro nás opravdu výrazně snížil a využití Honzových služeb pro nás tak znamenalo značnou finanční úsporu.

Vlaďka H.


Minulý rok jsem řešila konec fixace svojí hypotéky. Oslovila jsem peněžní ústav, který mě finanční prostředky poskytl. Jeho nabídkou pro další období jsem byla jako klient po 20 letech velmi zklamána. Začala jsem hledat možnost refinancování. Náhoda tomu chtěla, a já měla naplánovánu schůzku s p. Kolenským. Informace o refinancování byly srozumitelné a podrobné. Co pro mě nebylo jasné, vždy ochotně zodpověděl. Poskytl mě několik možných variant . Já jsem si vybrala jednu, a tím moje starosti zcela skončily. Vše ostatní zařídil. Nyní mám fixaci na 7 let. Ale vím, že při konci fixace se na něj opět obrátím.
Ve svém životě jsem lidem kolem sebe dávala málo rad či doporučení. Většinou se Vám daná věc nevrátí, jak se říká v dobrém. V případě p. Kolenského jsem udělala výjimku a velice ráda.
Musím říci, že přes jeho mladý věk je již skutečným profesionálem v dané oblasti problematiky – vstřícným a komunikativním. Nenabízí nereálná řešení.

Iva B.


Před několika lety jsem řešil možnost snížení splátek svého úvěru ze stavebního spoření. Jelikož jsme čekali rodinu pokusil jsem se o snížení splátek u peněžního ústavu, který mi finanční prostředky poskytl. Domluva však byla velmi obtížná, jelikož nejsem v tomto směru zcela orientován a také mi přišlo, že zaměstnanci banky se snaží mne přesvědčit abych nerefinancoval, že to nelze, a abych byl rád za to co mám. Po mnoha marných pokusech jsem opravdu začal nabývat dojmu, že nemám nárok na snížení splátek. Na radu známých jsem, jako poslední šanci, zkusil využít služeb pana Kolenského.
Chyba byla, že jsem to neudělal hned! Jen v průběhu několika málo schůzek mi pan Kolenský vše vysvětlil a pomohl. Navrhl několik variant řešení. Odpadlo mi neustálé handrkování s peněžními ústavy o tom, na co mám právo a za jakých podmínek. Výsledkem bylo snížení splátek téměř o polovinu.
Po zkušenosti s panem Kolenským, řešíme veškeré finanční záležitosti (pojištění motorových vozidel, úrazové a životní pojištění, spoření dětí aj.) s ním a jsme velice spokojeni. Pokud si nevíte rady se svými financemi, chcete skutečnou radu jak ze svízelné situace a hledáte lidský přístup k celé věci, obraťte se na pana Kolenského. Věřím, že vám pomůže stejně jako nám.

Daniel D.


S panem Kolenským jsme řešili,  jak rodinné finance, tak i pravidelné investování dětem a v neposlední řadě i různé pojistky. Vždy velice rychle a ochotně dotaženo k naší spokojenosti. Můžeme 100% doporučit.

Jan a Kateřina K.


Spolupráci rozhodně doporučuji, p. Kolenský za mně řešil hypotéku k mé velké spokojenosti, vše vyřízeno rychle, jen jsem podepisovala a nemusela se o nic starat. Profesionál s příjemným vystupováním.

Jarka D.


Jsem velmi pracovně vytížený, návštěvy bank a vyřizování všech potřebných formalit jsou pro mne problém. Díky panu Kolenskému, který vše vyřídil, případně přijel za mnou do zaměstnání, jsem musel pouze 1 na předem stanovený čas navštívit banku a podepsat smlouvu. Takto si představuji SERVIS a mohu vřele doporučit!                                                       

Petr D.  


Na pana Kolenského jsem dostala doporučení od jeho kolegy před pěti lety. Od té doby využívám jeho služeb. Dostávám od něj pomoc a profesionální přístup ke každé věci se kterou jsem se na něj obrátila. Vždy mi dokázal maximálně pomoci a ušetřit mi čas i peníze. Ať šlo o vyřízení hypotéky, pojistky na auto nebo pojistky na bydlení. Vždy vše rychle vyřešil k mé maximální spokojenosti.
Touto cestou mu chci poděkovat za vše, co pro mě udělal. Vážím si jeho služeb a přátelského jednání. Každý kdo by potřeboval takovou pomoc, se může na pana Kolenského maximálně spolehnout.
Přeji mu mono úspěchů a spokojených klientů, jako jsem já. Dokáži ocenit lidi jako je pan Kolenský, protože jich je v dnešní době opravdu málo.

Marcela P.


Touto cestou bychom chtěli panu Kolenskému poděkovat za jeho nadstandardní péči při vyřizování hypotéky a pojistek. Našel pro nás opravdu ty nejvýhodnější varianty a vše šlo jak po másle. Neváhal dojet i téměř 200 km, aby vše klaplo tak jak má. Velice ochotný, upřímný a spolehlivý. Můžeme jen doporučit.

Tomáš a Lucie M.


Služby pana Kolenského doporučuji. Řěšili jsme spolu pojištění osob, domu i investice. Je ochotný, vstřícný a svědomitý.

Alena D.


Potřeboval jsem nutně refinancovat, avšak stávající banka dělající drahoty se stala mou životní kletbou. Z pro mne neřešitelné situace se mi podařilo dostat až po seznámení se s panem Kolenským, který mi byl doporučen velmi dobrým známým. Na jeho přátelský, vstřícný a profesionální přístup si člověk rychle zvykne, kéž by takových bylo povícero. Nesmírně mi pomohl a patří mu můj velký dík, přeji mu, ať mu to vydrží. Doporučuji každému včetně svých přátel, nechte si poradit a pomoct od někoho, kdo tomu opravdu rozumí.

Zdeněk L.


S panem Kolenským jsme řešili hypotéku na náš byt. Byl mi doporučen přes srovnávací on-line portál hypoték. Měl jsem štěstí :-). Původně jsem nepočítal, že bych řešil hypotéku tímto způsobem. Jen jsem se chtěl připravit na jednání s bankou. Dělám v obchodě, tak jsem trochu „postižený“ pořídit to nejlepší. Po několika telefonech a mailech s p. Kolenským jsem zjistil, že je člověk na správném místě a už jsem ani neměl chuť to řešit s někým jiným. I když pokusy byly… p. Kolenský je profesionální, vstřícný, komunikativní a zná problematiku. I když si s něčím nebyl jistý, tak informace získal velmi rychle. Jsem moc rád, že jsem se s tímto člověkem seznámil. Pokud budu v budoucnu řešit záležitosti ohledně financování bydlení, tak se rád na p. Kolenského obrátím. Všem doporučuji.

Michal a Petra F.


Pokud váháte zda využít služby pana Kolenského, neváhejte! Kamarád nám doporučil pana Kolenského a do měsíce nám vyřešil konsolidaci o kterou jsem prosila 5 bank. Pouze jsem panu Kolenskému předala požadované doklady a již jen obdržela telefonát, že je vše vyřízeno. Z našeho pohledu “ naprosto profesionální služba finančního poradce“. Pane Kolenský, ještě jednou moc děkujeme. !!!

Šárka S.


Spolupráci s panem Kolenským můžeme jenom doporučit.Řešili jsme hypoteční úvěr. Celý proces proběhl rychle a efektivně.
Informace o hypotéčním úvěru byla srozumitelná a podrobná. Na to co nebylo jasné, jsme se mohli vždy zeptat pana Kolenského.
Zvlášť chceme doporučit mladým rodinám, které si chtějí pořídit vlastně bydlení.
Takže, 2x Like… 🙂

Anna a Arťom G.


Pro zajištění financování koupě našeho domku jsme si nemohli vybrat nikoho lepšího. Po celou dobu naší spolupráce měl pan Kolenský profesionální a nadstandardně vstřícný přístup, který dnes není samozřejmostí. Je to finanční odborník, na kterého se můžete spolehnout. Jeho rozhled ve světě financí je obdivuhodný. Vážíme si zejména jeho nasazení, snahy a upřímnosti, kdy nám všechno potřebné ochotně a trpělivě vysvětlil, ale zároveň nesliboval, co slíbit nemůže, ale udělal vše proto, abychom byli spokojeni. Tímto mu děkujeme za super spolupráci a přejeme mnoho dalších spokojených klientů, kteří budou mít to štěstí s ním spolupracovat.

Pavel a Katka S.


Pan Kolenský?

Když jsme si poprvé zavolali a on mi nabídl finanční služby zdarma, přistupoval jsem k tomu trochu podezíravě a s despektem. Avšak poté, co jsem s ním začal komunikovat, musel jsem se mu vnitřně upřímně omluvit. Nerad bych tu působil jako předplacená reklama, ale v souvislosti s ním mě napadají tři slova: Spolehlivý, ochotný, profesionální. Pomáhal mi s vyřízením hypotéky a všech těch drobných, avšak nepostradatelných detailů kolem. Během celého řešení byl na telefonu a se vším mi ochotně pomohl, vysvětlil a případně zařídil. Rychle, precizně a fundovaně. Dokázal mi vyjednat lepší podmínky hypotéky, než mi nabídla má domácí banka, u které jsem byl přes 15 let.

Mohu ho s čistým svědomím doporučit jako profesionála, který je velmi ochotný, flexibilní a vždy připraven polopaticky vysvětlit problematiku, i člověku, který se ve světě financí nepohybuje.

I jeho zásluhou dnes mám bydlení, kde jsem šťastný. Mockrát díky.

Ivan H.


V dnešní době není vůbec snadné najít poradce, který Vás nenatlačí do různých nepotřebných pojištění nebo jiných finančních produktů, kterým člověk ani vlastně nerozumí. Na p. Kolenského jsme se obrátili z důvodu koupě bytu a následného řešení jeho financování. Spolupráci si nemůžeme vynachválit, vše zařízeno, vyřízeno, se vším nám pomohl, vysvětlil. Jen jsme vždy přijeli podepsat papíry a říct si co a jak bude dále. Vše na jedničku, můžeme vřele doporučit a rozhodně se na něj ještě obrátíme.

Leona Ž.


S Honzou řeším finance déle jak 3 roky. Za tu dobu jsem mu postupně svěřila veškeré finanční věci. Nyní mám na vše Honzu. 🙂

Původně mi pomáhal s financování bytu, řešili jsme pojištění a v posledním roce i investice. Přesto, že jsem byla klientkou private bankingu, cítím se teď mnohem lépe a moje peníze také. 🙂

Tereza F.


Honza nám pomohl s financování provozovny. V době Covidu, kdy nic není jisté a já podnikám v gastru jsem nečekal zázraky. Výsledkem však byla výše úvěru ještě větší, než-li jsme původně potřebovali. Maximální nasazení z jeho strany a z naší? Spokojenost!

Pavel N.

 

 

 

 

Kontaktujte mě

Jan Kolenský

Telefonní číslo: +420 720 486 589

e-mail: poradce@jankolensky.cz

Rezervujte si schůzku zde

Adresa:
Lazarská 11/6 Praha
Nové město, 120 00

Jan Kolenský
Lazarská kancelář
Kancelář Jana Kolenského v Lazarské ulici Praha