Investice

Připravím s Vámi kvalitní investiční portfolio,
které bude v souladu nejen s Vašimi finančními cíli,
ale i s Vašimi životními hodnotami. 

Co spolu zvládneme?

Investiční plán

ETF

Fondy kvalifikovaných investorů

Podílové fondy

Strategická alokace

Dluhopisy

Investujte tak, abyste svými penězi podpořili svět, ve kterém chcete žít. Připravím Vám skutečně kvalitní diverzifikované investiční portfolio, které může být navíc ekologické, případně sociálně odpovědné. Soustředím se nejen na výnos, ale také na udržitelnost a využití všech zajímavých příležitostí.

Podílové fondy

Podílové fondy

Ne každý podílový fond je vhodný pro každého. Vybereme spolu takové podílové fondy, které budou odpovídat Vašim hodnotám a finančním cílům.

ETF střední čechy

ETF

Nabízím svým klientům ETF jako způsob, jak diverzifikovat své portfolio a ušetřit na poplatcích. ETF jsou skvělou volbou pro investory všech úrovní zkušeností, protože jsou snadno srozumitelné a obchodovatelné.

Fondy kvalifikovaných investorů Střední čechy

Fond kvalifikovaných investorů

Intenzivně se věnuji i tematice fondů kvalifikovaných investorů a jsem připraven Vám v této problematice poskytnout veškeré své znalosti, včetně doporučení kvalitních fondů.

Investiční strategie

Investiční strategie

Základem každého plánu je strategie. U finančních plánů tomu není jinak. Sestavím s Vámi strategii, která Vás v požadovaném časovém horizontu dovede k vysněným cílům.

Dluhopisy střední čechy

Dluhopisy

Nedílnou součástí každého finančního portfolia jsou dluhopisy. V závislosti na Vaší finanční strategii zvolíme vhodný poměr dluhopisů ku ostatním aktivům a využijeme jejich výhod ve Váš prospěch.

 

 

 

Kontaktujte mě

Jan Kolenský

Telefonní číslo: +420 720 486 589

e-mail: poradce@jankolensky.cz

Rezervujte si schůzku zde

Adresa:
Lazarská 11/6 Praha
Nové město, 120 00

Jan Kolenský
Lazarská kancelář
Kancelář Jana Kolenského v Lazarské ulici Praha