Pojištění osob, pojištění majetku

Pomohu Vám nejen kvalitně nastavit Vaše pojištění,
ale jsem Vám k dispozici i v případě jakékoliv pojistné události,
protože tam se ukazuje, jak moc je pojištění dobré.

Co spolu zvládneme

Životní pojištění

Úrazové pojištění

Pojištění odpovědnosti

Povinné ručení

Havarijní pojištění

Cestovní pojištění

V pojištění se snaží mít oči stále na stopkách. Analyzuji pojistné podmínky, bavím se s kolegy z trhu, jaké mají oni s pojistným plněním zkušenosti. Tím, že pojišťovny stále přichází s novými „lepšími“ produkty, je to nezbytné.

Životní pojištění střední čechy

Životní pojištění

Mám přehled o pojišťovnách, které na našem trhu působí. Snažím se vždy vybrat tu, která je každému klientovi šitá na míru. Pojištění nastavuji individuálně, pojišťuji vážná rizika. Tak, abyste byli správně pojištěni, ale za pojištění nepřepláceli.

Úrazové pojištění střední čechy

Úrazové pojištění

Pokud jste sportovec a vážný úraz by Vám mohl způsobit zásadní výpadek příjmu, je potřeba mít kvalitní pojištění. Zda má být pouze na úraze, nebo nemoc? S výběrem Vám rád pomohu.

Pojištění odpovědnosti střední čechy

Pojištění odpovědnosti

Pojištění odpovědnosti by měl mít každý. Pomohu Vám s nastavením optimální výše v závislosti na Vašem majetku a postavení ve společnosti. Umím poradit i v otázkách odpovědnosti zaměstnance vůči zaměstnavateli, případně pro OSVČ ohledně pojištění profesní odpovědnosti.

Střední čechy povinné ručení

Povinné ručení

U povinného ručení je zásadní vybrat limit pojistného plnění. Věděli jste, že čím vyšší limit j, tím lepší asistenci pojišťovna nabízí? Například odtah až 100 km.

Střední čechy havarijní pojištění

Havarijní pojištění

Cena není všechno. U havarijního pojištění je dobré si připlatit, než po havárii zjistit, že je v levném pojištění hromada výluk. To je samozřejmě problém. Se správným nastavením tohoto pojištění Vám pomohu s ochranou i před tím nejhorším.

Pojištění smrti střední čechy

Pojištění rizika smrti

V některých případech mohou mít klienti velký majetek, ale v případě jejich nenadálého úmrtí mohou být pozůstalí uzamčeni v dědickém řízení. To může být velmi problematické. Pomohu Vám se správným nastavením tohoto pojištění a s ochranou před tím nejhorším rizikem

Cestovní pojištění střední čechy

Cestovní pojištění

Návštěvy v zahraničí jsou velmi nákladné a není vhodné spoléhat na pojištění v rámci například platební karty. V závislosti na Vaší situaci je vhodné zvolit přesně takové, které doopravdy pokryje Vaše rizik a Vaše tempo užívání si dovolené, protože některé rizikové sporty byste ve výlukách opravdu nečekali.

Setkávám se s tím, že ne všechny smlouvy jsou dobře nastavené. Pojištění by mělo být nastavené pro danou věc, či osobu individuálně. Zároveň by cena pojistného neměla být zbytečně vysoká.

 

 

 

Kontaktujte mě

Jan Kolenský

Telefonní číslo: +420 720 486 589

e-mail: poradce@jankolensky.cz

Rezervujte si schůzku zde

Adresa:
Lazarská 11/6 Praha
Nové město, 120 00

Jan Kolenský
Lazarská kancelář
Kancelář Jana Kolenského v Lazarské ulici Praha